oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Praga-Południe, Gocław, Makowska

Warszawa, Praga-Południe, Gocław, Makowska
mieszkanie na sprzedaż

ATH-MS-8915

Trzy pokoje | 54,4 m² | balkon | osobna i widna kuchnia | Warszawa - ul. Makowska Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,48 m², położone w Warszawie przy ul. Makowskiej. Lokal składa się z:   • przestronnego salonu z wyjściem na balkon   ...

Powierzchnia
54,40 m2
Piętro
5
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
12 683,82 zł
cena 690 000 
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Mszczonów, Centrum, Północna

Mszczonów, Centrum, Północna
mieszkanie na wynajem

ATH-MW-8914

Mszczonów - 1 pokój z balkonem, osobna i widna kuchnia, 33,16 m² Na wynajem przytulne mieszkanie o powierzchni 33,16 m², położone w Mszczonowie Idealne dla singla lub pary Układ mieszkania: • przestronny pokój dzienny z wyjściem na balkon • osobna, jasna kuchnia z ...

Powierzchnia
33,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
49,39 zł
cena 1 630 
mieszkanie na wynajem - Mszczonów, Centrum, Północna
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Marki, Kresowa

Marki, Kresowa
działka na sprzedaż

ATH-GS-8911

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 4 922 m², położona w Markach, w atrakcyjnym rejonie o rosnącym potencjale inwestycyjnym. Parametry nieruchomości: • Powierzchnia: 4 922 m² • Kształt: romb / wydłużony pas terenu • Wymiary orientacyjne: ok. 14 m x 307 m x 17 m • ...

Powierzchnia
4 922,00 m2
Cena za m2
550,00 zł
cena 2 707 100 
działka na sprzedaż - Marki, Kresowa
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Marki, Bandurskiego

Marki, Bandurskiego
działka na sprzedaż

ATH-GS-8910

Działka rolna 4098 m² - Marki - dostęp do drogi - potencjał inwestycyjny (np. zabudowa szeregowa po przekształceniu) Na sprzedaż działka rolna w Markach (powiat wołomiński), o powierzchni 4098 m², dla której prowadzona jest księga wieczysta Najważniejsze informacje • ...

Powierzchnia
4 084,00 m2
Cena za m2
550,00 zł
cena 2 246 200 
działka na sprzedaż - Marki, Bandurskiego
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Wola, Mirów, Krochmalna

Warszawa, Wola, Mirów, Krochmalna
mieszkanie na sprzedaż

ATH-MS-8907

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 74,25 m².  Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,25 m², położone przy ul. Krochmalnej. Idealna propozycja dla rodziny, pary lub jako bezpieczna inwestycja pod wynajem. Funkcjonalny układ: Mieszkanie ...

Powierzchnia
74,25 m2
Piętro
5
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
18 653,20 zł
cena 1 385 000 
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Wola, Mirów, Krochmalna
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola, Korczaka

Warszawa, Wola, Korczaka
mieszkanie na wynajem

ATH-MW-8904

2 pokoje | osobna kuchnia | 44 m² | Wola, ul. Korczaka Do wynajęcia funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m², zlokalizowane przy ul. Korczaka 3 (Wola), w spokojnej i zielonej okolicy. Opis mieszkania: Mieszkanie składa się z: dwóch niezależnych ...

Powierzchnia
44,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
65,91 zł
cena 2 900 
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola, Korczaka
8
ofert
Magdalena Pniewska

Właściciel

Licencja: 6938

m.pniewska@athome.net.pl

+48 602-445-580