Bezpieczny zakup i korzystna sprzedaż nieruchomości

Z nami bezpiecznie, na korzystnych warunkach i w przyjaznej atmosferze sprzedasz, kupisz bądź wynajmiesz interesującą Cię nieruchomość. Wierzymy, że każda transakcja powinna przynosić korzyści i wartość obu stronom, nie tylko na linii kupujący - sprzedający, ale także w relacji klientów z naszą firmą. Wszystkie usługi świadczymy w oparciu o obowiązujące przepisy prawne, Kodeks Etyki zgodnie ze Standardami Zawodowymi pośredników w obrocie nieruchomościami.

Współtworzymy bazę ofert na wyłączność (MLS -multiple listing system) , które są aktualne i sprawdzone pod względem prawnym. Do Twojej nieruchomości uzyskuje dostęp 158 biur pośrednictwa nieruchomości na terenie województwa Mazowieckiego, oraz biura na terenie Polski.

Zakup

Posiadamy szybki i bezpośredni dostęp do najlepszych ofert z dynamicznie rozwijającego się warszawskiego rynkunieruchomości. Klientom zainteresowanym zakupem nieruchomości na rynku pierwotnym oferujemy bezpłatne doradztwo i wsparcie przy wyborze najlepszej oferty (klient nie płaci prowizji). Zakres współpracy z naszym biurem obejmuje również pomoc w uzyskaniu korzystnych kredytów bankowych.

Sprzedaż

Dzięki współpracy z nami zyskasz nie tylko pełną obsługę związaną z przygotowaniem i przeprowadzeniem transakcji, ale również pomoc w promocji Twojej oferty. Poprzez nowoczesne podejście do tworzenia i zarządzania wizerunkiem nieruchomości (home branding), profesjonalną prezentację wizualną ich potencjału nieruchomości (home staging), a także znajomość cen transakcyjnych z okolicy przyspieszamy sprzedaż na korzystnych warunkach. Dodatkowo nasze oferty trafiają do wszystkich licencjonwanych i uzbezpieczonych biur w całej Polsce poprzez bazę ofert na wyłączność (MLS - multiple listing system).

Transparentne warunki współpracy

Cenimy sobie szczerość i zaufanie, dlatego zakres i warunki współpracy z naszą firmą są jasne i przejrzyste od samego początku. Poniżej prezentujemy oferowane przez nas pakiety obsługi klienta w sprzedaży nieruchomości.


Lex
Organizacyjno - prawny

Jest to obsługa organizacyjno-prawna transakcji wybranej już nieruchomości. W tym pakiecie zapewniamy klientowi doskonałą organizację i bezpieczeństwo transakcji. Polecamy ten pakiet także osobom, które chcą wynająć swoją nieruchomość.


Basic
Podstawowy

Przeznaczony dla klientów preferujących umowy otwarte. Obejmuje podstawowy zakres działań biura pośrednictwa.


Standard
Komfortowy i aktywny

Skierowany do naszych klientów, którzy poszukująaktywnego podejścia i zoptymalizowanej ceny. W oparciu o umowę na wyłączność oferujemy prezentację nieruchomości w ramach współpracy z biurami na terenie całej Polski.

W umiarkowanej cenie projektujemy dla klienta strategię sprzedaży. Aktywnie wyszukujemy potencjalnych nabywców nieruchomości korzystając z naszej sieci kontaktów oraz narzędzi marketingowych. Zapewniamy komfort obsługi, indywidualne podejście i profesjonalne doradztwo.


Vip
Indywidualny i aktywny

Niezwykłe rozwiązanie dla niezwykłych sytuacji.

Przeznaczony dla klientów poszukujących komfortu, precyzji i szybkości obsługi. Znajduje zastosowanie w wypadku nieruchomości wyjątkowych, o skomplikowanej sytuacji (np. prawnej) lub wymagajacych niestandardowego trybu sprzedaży. Obejmuje projektowanie indywidualnej strategii sprzedaży, ukierunkowanej do konkretnych grup odbiorców. W pakiecie zastosowane są niestandardowe narzędzia marketingowe podnoszące atrakcyjność nieruchomości na rynku.