Obsługujemy nieruchomości kompleksowo!

Zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę sprzedaży, zakupu lub wynajmu nieruchomości.

Z nami nie musisz się martwić, że pominiesz ważny aspekt transakcji. Oferujemy pełne i profesjonalne wsparcie dokładnie tam, gdzie tego potrzebujesz.

Obsługa organizacyjna i prawna transakcji

Pomożemy Ci przebrnąć przez formalności związane z procesem zakupu, sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Świadczymy usługi i doradztwo w zakresie zebrania potrzebnej dokumentacji oraz sporządzania umów. Poprzez pozyskanie korzystnego finansowania przyspieszamy przebieg transakcji.

Badanie stanu technicznego nieruchomości

Zakup nieruchomości to decyzja na lata. Podczas jej podejmowania warto wziąć pod uwagę realny stan techniczny nieruchomości. Jest to nie tylko istotna składowa ceny, ale również element znacząco wpływający na komfort mieszkańców. Dlatego naszym klientom oferujemy profesjonalną pomoc uprawnionego specjalisty, który przeprowadzi kompleksowe badanie stanu technicznego nieruchomości.

Wycena nieruchomości

Dobra wycena nieruchomości pozwala na zaprojektowanie adekwatnej strategii sprzedaży. Dzięki dostępowi do aktualnych cen transakcyjnych w danym regionie, możemy oszacować aktualną, rzeczywistą wartość nieruchomości. Naszym klientom możemy również zaoferować szczegółową wycenę wykonaną przez uprawnionego specjalistę.

Doradztwo finansowe

Podczas zakupu nieruchomości niezwykle istotne są bezpieczeństwo i szybkość transakcji. Dlatego we współpracy z Ardea Consulting stworzyliśmy Dział Kredytów Hipotecznych, dzięki któremu mogą Państwo skorzystać z oferty ponad 20 banków i usprawnić proces finansowania. Rozpatrując nasze oferty klient ma sznsę wybrać najbezpieczniejsze i najbardziej korzystne dla siebie rozwiązanie. Pomagamy w wypełnieniu i skompletowaniu niezbędnej dokumntacji.

Opierając się na naszym doświadczeniu wspieramy również trudne przypadki sprzedaży zadłużonych nieruchomości.

Ardea Consulting nie jest powiązana kapitałowo z jakąkolwiek instytucją finansową. Nasze doradztwo jest całkowicie obiektywne.

Audyt energetyczny

Przyszłe koszty utrzymania są istotnym elementem decyzji o zakupie nieruchomości. Ich ważną składową jest zużycie energii w budynku. Naszym klientom oferujemy możliwość wykonania audytu energetycznego nieruchomości, który pozwoli ocenić energochłonność budynku, zaproponuje sposoby jej optymalizacji oraz oszacuje możliwe do osiągnięcia oszczędności.

Home staging

Perfekcyjnie przygotowujemy nieruchomości do sprzedaży podnosząc ich atrakcyjność i budując doskonałe pierwsze wrażenie. Wykorzystujemy metody znane z psychologii sprzedaży, marketingu i architektury wnętrz, by zwiększać potencjał sprzedażowy nieruchomości.